Bizden

Gelecek nesillere yaşadığımız dünyayı kirletmeden teslim etmek zorundayız. Ayrıntı Teknolojileri olarak tüm amacımız ve motivasyonumuz budur; geleceğe yeşil bir dünya bırakmak.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bağımlısı haline geldiğimiz iki unsur öne çıkmaktadır: Enerji ve Haberleşme. Yaşamımızda önemli bir yer tutan enerji ve haberleşme teknolojilerinin mühendislik alanlarında yoğun biçimde çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu alanlarda önemli projelere imza atmaktayız.

Uluslararası Türkiye Yenilenebilir Enerji Kongresinin (TIREC-2012) Best Project (En İyi Proje) yarışmasında ticari proje olarak 1. olmamız, yaptığımız mühendislik çözümlerinin önemini ortaya koymaktadır. Enerji alanında 3, Telekomünikasyon alanında 2 patentimizin bulunması, Network Planlama konusunda teoremimizi geliştirip Bilimsel olarak kamuoyu ile paylaşmamız, işimize vermiş olduğumuz önemin bir başka göstergesidir. 

Başarımızın önemli etmenlerinden biri; yasal yönetmelikleri ve kurumsal şartnameleri dikkate alarak sizlere sorunsuz çözümler üretebilmemizdir.  

Şirketimiz, önemli finans kuruluşlarının istediği formatta kapsamlı fizibilite çalışmaları yaparken gerek kurulum öncesi (tasarım ve projelendirme) ve kurulum aşamasında (müşavirlik ve yapımda), gerekse de kurulum sonrasındaki (bakım, işletme, uzaktan izleme, yönetme ve onarım) hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.

Kendimize, bilgi birikimimize, uygulamalarımıza güveniyoruz. Ayrıntı Teknolojilerine güvenen ve hizmet alan müşterilerimiz de bunun farkındadır.