Duyurular

Pozitif enerji denilince Ayrıntı Teknolojileri

Köprübaşı MYO Güneşe Dönüyor Projesinin sonuç toplantısına ilçe protokolü, Zafer Kalkınma Ajansı temsilcisi, Yüklenici Firma Ayrıntı Teknolojileri 

Devamını Oku
Drone Oto-Pilot Sistemi ve Test Düzeneği başarıyla test edildi.

Ayrıntı Teknolojileri sponsorluğu ile; Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği öğrencileri tarafından bitirme projesi olarak gerçekleştirilen, Mühendislik..

Devamını Oku
Güneşten elektrik üretiminde Yılın Çözümü ülkemizde

Artık insanlar; yazlıklar, yayla evleri elektriksiz kalmayacak. TEDAŞ’tan izin alınmayacak, Bürokrasi ile uğraşmak da yok, Geçici Kabul yaptırmaya da gerek yok. Üstelik hepsi yasal.

Devamını Oku
Yatırımcılar dikkat. Güneş Enerji Santrali Fizibilite Raporu, yapılan yatırımın boşa gitmesini önler. Para harcıyorsanız sonuç almalısınız.

Ülkemizde elektrik üretim maliyetlerindeki artış dolayısıyla tüketilen elektriğin fiyatındaki artışın çok olması, öz tüketime dayalı endüstri tipi çatı üzeri GES yaptırma eğilimi de arttırmıştır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun (EPDK) Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nde yapmış olduğu değişikliklerle birlikte de Öz tüketime yönelik Güneş Enerji Santralleri (GES) bir hayli yaygınlaşmaya başlamıştır.

Devamını Oku