Proje Yönetimi

Master Planlama ve Proje Yönetim Desteği

Ayrıntı Teknolojileri üç grupta destek vermektedir:

-Proje Yönetim Desteği (Standart)

Projenin teknik yönden, yönetmelik, yasa ve zaman açısından en ekonomik biçimde eksiksiz olarak yönetilmesi için Proje sahibinin alması gereken idari, ekonomik vb. önlemleri raporlar. Gerekli operasyonların yapılması durumunda da sistemin yerleşmesi için yol haritasını belirler.

- Proje Yönetim Desteği (Master)

Ayrıntı Teknolojileri uzman kadrosunun; büyük ölçekli sistemler dizgesini üst noktadan alt gruplara kadar girdi, etki ve çıktıları dikkate alarak yapmış olduğu yönetimdir. Mevcut yapının zayıf ve güçlü yönlerini, sorunları, çözüm yöntemlerini tespit eder; işin sağlıklı bir şekilde bitirilebilmesi için gerekli yöntemleri alternatifleri ile hazırlar. Maliyetleri saptayıp yatırımcıya gerekli raporları sunar.

- Proje Yönetim Desteği (Teknik Yardımlı)

Yarım kalmış veya zamanında tamamlanamayacak projelerin kısa sürede, eksiksiz olarak tamamlanması amacıyla sunulan proje yönetimi desteği için gerekirse teknik eleman desteğinin de verilmesidir. Projenin bitirilmesi için gerekli ekiplerin veya alt yüklenicilerin seçilmesi, gerekli sözleşmelerin yapılması da bu destek kapsamındadır.

Ayrıntı Teknolojileri’nin uzman ve deneyimli kadrosu, sizlerin üstün teknolojiden yararlanmasını sağlayarak planlarınızı gerçekleştirebilecek deneyimdedir.

Ulusal Varlık Küresel Performans

Türkiye geneli ofisleri ile Ayrıntı Teknolojileri, ülke genelinde müşterilerine tam destek sunuyor.