Enerji Santralleri

Ülkemizdeki Enerji santrallerinin veriminin artırılması ve çevre değerlerine uyum sağlayabilmesi için belirli periyotlarla revize etmek gerekmektedir.

Enerji Santrallerinin kurulumunda veya revize işlerindeki Enerji, Data, Enstrümantasyon kabloları (Instrumentation and control -I&C) ve haberleşme projelerinin oluşturulmasıyla montajı ve devreye alınması büyük önem taşımaktadır.

Söz konusu hizmet dahilinde iş Programı, idari işler, tedarikçiler ve alternatif tedarikçiler, görüşme süreçleri, malzeme temin süresi, lojistik süreçler, demontaj ve montaj işleri ve devreye alma (sistemin çalışması) işleri bir bütün halinde yapılmaktadır.

Enerji Santrallerinin Elektrik, Enstrümantasyon (Instrumentation and control -I&C) sistemlerinin projesine ve ulusalararası ve ulusal standartlara uygun (EN 50288-7, PAS 5308 part 1&2, BS 5308 part 1&2 standartlarına ve diğer ilgili standartlara) malzemelerin uygun biçimde temin, montajı ve demontaj hizmetini vermektedir.

Montajı yapılan tüm elektrik, data, enstrümantasyon ve haberleşmeye yönelik olarak sistemin Test ölçüm, Soğuk Testleri yapılarak ölçüm sonuçları raporlanmaktadır.

Deneme üretimine kadar geçen bu süreç profesyonel biçimde eksiksiz olarak yapılmaktadır. Bunun yanında Bakanlık Kabul (Geçici Kabul) hizmeti de verilerek sistemin devreye alınması sağlanmaktadır.

Ayrıntı Teknolojileri, Enerji Santrallerinin bakım ve onarımlarını yapacak deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.